Види допомоги за програмою Toyota Assistance

З метою забезпечення високого рівня задоволеності покупців компанія «Тойота» надає власникам автомобілів марки Toyota можливість скористатися послугами за програмою допомоги в дорозі Toyota Assistance.

Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, які надаються службою Toyota Assistance, гарантують власникам автомобілів марки Toyota душевний спокій під час поїздок на власному автомобілі на різні відстані.

Випадки, коли можна звернутися за допомогою

Допомогу за програмою Toyota Assistance може бути надано в разі, якщо:

  • сталася механічна поломка;
  • закінчилося пальне;
  • розрядився акумулятор;
  • спустило колесо;
Види допомоги залежно від відстані

Залежно від відстані між пунктом знаходження автомобіля та місцем проживання його власника за програмою Toyota Assistance можуть бути надани різні види допомоги.

 

Види допомоги під час подорожі

До 50 км від місця проживання власника

Понад 50 км від місця проживання власника

За кордоном

Оперативний виїзд ремонтної бригади

+

+

+

Буксирування

+

+

+

Готель

 

+

+

Автомобіль на заміну

 

+

+

Можливість продовжити подорож

 

+

+

Доставка запчастин

   

+

Надання водія

   

+

Повернення відремонтованого автомобіля

 

+

+

Рекомендації та поради

+

+

+

Повернення автомобіля дилерові Toyota

   

+

Допомога на відстані до 50 км
Оперативний виїзд ремонтної бригади

У випадку, якщо через поломку, що малоймовірно, ваш автомобіль не зможе самостійно рухатися, Toyota Assistance за свій рахунок:

забезпечить оперативний виїзд на місце представників фірми, що займається буксируванням; буде вимагати від цієї фірми здійснити нескладний ремонт на місці події.

Буксирування

У випадку, якщо спроба відремонтувати автомобіль на місці виявиться невдалою або недоцільною, Toyota Assistance забезпечить його доставку на найближчу до місця події станцію технічного обслуговування дилера автомобілів Toyota.

За необхідності забезпечити безпечну стоянку автомобіля до ранку перед початком ремонтних робіт, Toyota Assistance оплатить вартість стоянки, однак ця сума не може перевищувати 74,00 євро.

Крім того, службою допомоги буде здійснено транспортування будь-якого причепа (зі стандартним 50-мм буксирним пристроєм), якщо він приєднаний до несправного автомобіля, до дилера Toyota.

Рекомендації та поради

У випадку виникнення будь-якої проблеми, як то у разі викрадення автомобіля, втрати кредитних карток, хвороби, якщо вам потрібна юридична консультація або просто порада, служба Toyota Assistance завжди готова надати консультацію або надіслати повідомлення кожному клієнту, якому необхідна інформація.

Можливо, ми не зможемо покрити витрати, необхідні для вирішення проблеми, але Toyota Assistance безумовно допоможе знайти рішення.

Допомога на відстані понад 50 км

Доступні всі види допомоги, які надаються на відстані до 50 км від місця проживання власника автомобіля (див. вище).

Повернення відремонтованого автомобіля

Якщо відремонтований автомобіль необхідно буде повернути від дилера Toyota, який знаходиться на відстані понад 50 км від місця проживання власника автомобіля, тоді за вимогою власника Toyota Assistance оформить та сплатить проїзд однієї особи залізницею в один бік до місця ремонту автомобіля.

Якщо подорож залізницею перевищуватиме 6 годин, у якості альтернативи може бути надано авіаквиток бізнес-класу. У випадку, якщо поломка сталася за 50 км від місця проживання основного власника автомобіля і дилеру Toyota не вдалося відремонтувати автомобіль того ж дня, тоді водій і пасажири можуть скористатися наступними послугами:

Готель

Якщо власник автомобіля бажає зупинитися неподалік від місця ремонту свого автомобіля на сам час ремонту, тоді Toyota Assistance сплатить проживання водія та його пасажирів у готелі, але на термін не більше чотирьох ночей. Вартість проживання не повинна перевищувати 112,00 євро на одну особу за ніч. Ця послуга надається у випадку, якщо це можливо у конкретній місцевості.

Харчування, а також інші витрати, пов’язані з проживанням в готелі, сплачуються власником та пасажирами самостійно.

Автомобіль на заміну

За бажанням власника на час ремонту Toyota Assistance може надати йому в користування автомобіль такого ж типу. Такий автомобіль може бути надано на строк не більше трьох днів. Toyota Assistance зробить все можливе для надання автомобіля на заміну. Проте, служба допомоги не несе відповідальності за ймовірні незручності, пов’язані з неможливістю надання цієї послуги у конкретній місцевості або з неможливістю компанії, яка надає автомобілі на прокат, надати власнику автомобіль.

Всі додаткові витрати окрім оплати прокату автомобіля, покриваються власником.

Продовження мандрівки

Toyota Assistance оформить та сплатить проїзні документи першого класу для водія та пасажирів, що дозволить їм продовжити подорож у заплановані ними місця призначення (у межах певної території), або повернутися до місця проживання власника (країни реєстрації автомобіля).

У випадку, якщо подорож залізницею перевищуватиме 6 годин, надається авіаквиток бізнес-класу.

Допомога за кордоном

Доступні всі види допомоги, які надаються на відстані до і понад 50 км від місця проживання власника автомобіля (див. вище).

Доставлення запчастин

У випадку, якщо автомобіль неможливо відремонтувати оперативно через відсутність певних запасних частин, за вимогою власника автомобіля Toyota Assistance знайде та забезпечить доставлення таких запчастин дилеру Toyota, який здійснює ремонт.

Вартість запасних частин сплачується власником, якщо заміна таких деталей не передбачена умовами гарантії виробника.

Надання водія

У разі, якщо особи, допущені до керування автомобілем і які подорожують в автомобілі, не зможуть за станом здоров’я керувати автомобілем для продовження подорожі, Toyota Assistance за власний рахунок надасть водія. Він допоможе пасажирам дістатися до місця проживання власника автомобіля або продовжити шлях до запланованого місця призначення (у межах певної території).

Всі додаткові витрати, крім надання водія, покриваються власником.

Повернення автомобіля дилерові Toyota

Якщо ремонт автомобіля неможливий, Toyota Assistance покриє витрати на повернення автомобіля дилерові Toyota, якого вкаже власник, а також організує це повернення.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля