Тойота центр Суми "АРТМОТОР"

Офіційний дилер Toyota у Сумській області

Тойота центр Суми «Артмотор» єдиний офіційний дилер Toyota у Сумській області. Підприємство розпочало свою діяльність 1 квітня 2008 року і з першого дня несе відповідальність за кожен проданий автомобіль та дотримується основного правила : «Клієнт перш за все»!

В нашому автосалоні представлений весь модельний ряд автівок Toyota, що сертифіковані в Україні.

  • Це легкові автомобілі : Yaris Гібрид, Corolla та Corolla Гібрид, Camry та Camry Гібрид.
  • Позашляховики : Hilux, Land Cruiser Prado і Land Cruiser 200.
  • Кросовери : C-HR та C-HR Гібрид, RAV4 та RAV4 Гібрид, RAV4 PLUG-IN, Highlander та Highlander Гібрид.
  • А також комерційні моделі : Proace та Proace Verso

На всі нові авто, що були придбані в нашому автосалоні, розповсюджується гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Представлено великий вибір автомобілів для тест-драйву.

Наші спеціалісти отримали сертифікацію навчального центру Тойота. Високопрофесійні консультанти автосалону нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики будь якого авто, що Ви вподобали. До послуг наших клієнтів кредитна та лізингова програми. Технічне обслуговування та ремонт авто надається за стандартами та технологіями, що рекомендовані заводом-виробником Toyota. Фахівці Тойота Центр Суми «Артмотор» виконують ремонтні роботи ходової частини, двигуна внутрішнього згоряння, коробки перемикання передач, у тому числі АКПП, шиномонтаж, схід-развал, ремонт електричного обладнання, ремонт кузова та інші види ремонтних робіт будь-якої складності, у тому числі за направленнями страхових компаній – партнерів, встановлення додаткового обладнання (сигналізації, навісне устаткування, аудіо-відео устаткування від провідних світових виробників, тощо).

Консультанти нашого дилерського центру нададуть вичерпну консультацію з купівлі автомобіля у кредит або лізинг, а також зі страхування автомобіля. 

В Тойота центр Суми "АРТМОТОР" ви маєте змогу придбати оригінальні якісні аксесуари, запчастини та масла, а також додаткове обладнання до автомобілів Toyota.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля