В офіційнійному дилерському центрі Тойота Центр Суми «Артмотор» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює «Страхова компанія «ARX» (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

 

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційнійному дилерському центрі Тойота Центр Суми «Артмотор».

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:
  • можливість вибору одного з трьох видів франшизи;
  • відсутність обмежень за водійським стажем при виборі виду франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

 

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів у офіційнійному дилерському центрі Тойота Центр Суми «Артмотор» в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • громадянський паспорт та ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю.

 

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним.

 

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»*, можна дізнатися у офіційнійному дилерському центрі Тойота Центр Суми «Артмотор».

 

*До 21 червня 2019 року — «AXA Страхування»

scene_05_hr
Програми страхування UNIQA

Страхова група «УНІКА Україна» входить до складу Австрійської UNIQA Insurance Groupe, яка займає провідні позиції на ринках Центральної та Східної Європи. В Україні більше 25-ти років пропонує своїм клієнтам всі види ризикового страхування та страхування життя. "УНІКА" на постійній основі входить до ТОП-3 Рейтингу страхових компаній України, інвестує кошти в передові технології, вдосконалює існуючі та розробляє нові продукти і сервіси, за рахунок чого клієнти отримують найсучасніші рішення в галузі страхування.

Бажаєте отримати консультацію зі страхування?
Надішліть нам заявку і ми зв'яжемось з Вами для надання консультації.
Оберіть зручний для Вас спосіб зв'язку
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля