Технологія Toyota Safety Sense покликана мінімізувати виникнення потенційно небезпечних ситуацій та захистити водія й пасажирів.

З метою запобігання або пом’якшення можливих зіткнень з іншими транспортними засобами або перешкодами попереду система передаварійної безпеки використовує лазер та камеру. Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху попереджає про випадкове відхилення від початкового напрямку. Автоматичне дальнє світло убезпечує комфортне керування в нічний час. Система розпізнавання дорожніх знаків відображає всю необхідну інформацію на новому TFT-дисплеї. Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімальної встановленої відстані від автомобіля, що рухається попереду. Пакет технологій активної безпеки Toyota Safety Sense зменшує ризики зіткнень, що сприяє як зниженню суми страхових платежів, так і створенню безпечніших умов керування.

Система передаварійної безпеки

З метою виявлення інших автомобілів, які рухаються попереду система передаварійної безпеки Toyota Safety Sense використовує камеру та лазер. Під час виявлення вірогідного зіткнення система попереджає звуковим та візуальним сигналами, активуючи автоматичне гальмування, щоб запобігти або пом’якшити зіткнення.

Технічна назва: система попередження про зіткнення

Адаптивний круїз-контроль

Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімальної дозволеної відстані до автомобіля, що рухається попереду.Якщо відстань зменшується, система відповідно зменшуватиме швидкість руху автомобіля і зрештою застосує гальма, вмикаючи при цьому гальмівні вогні.Якщо відстань збільшується, автомобіль поступово прискорюватиметься до досягнення початкової швидкості руху.

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху стежить за дотриманням вихідного напрямку, ідентифікуючи межі смуги за допомогою камери.У разі відхилення автомобіля від початково обраної смуги без індикації поворотного сигналу система активує звукове та візуальне попередження, після чого з’являється можливість здійснити певні корегування.

Автоматичне дальнє світло

Система автоматичного перемикання дальнього світла покращує видимість в темну пору доби для всіх учасників дорожнього руху.Камера аналізує світло зустрічного трафіку, транспортних засобів, що рухаються попереду та яскравість вуличного освітлення.Перемикання між дальнім та ближнім світлом здійснюється автоматично.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Система розпізнавання дорожніх знаків Toyota Safety Sense здійснює моніторинг дорожніх знаків попереду автомобіля, відображаючи всю необхідну інформацію, а саме: фіксовані обмеження щодо швидкості або обгону, на новому кольоровому TFT-дисплеї. Система активує візуальне та звукове попередження, якщо правила дорожнього руху було порушено.

Компанія Toyota Motor Europe NV / SA («TME») укомплектовує систему «Toyota Safety Sense» максимально ефективними елементами на основі підходу «як є». TME не робить жодних заяв щодо вказаної системи, її наповнення або точності наданої інформації та відповідних графічних компонентів (включаючи, але не обмежуючись, кольором зображених транспортних засобів). Уся відповідальність ТМЕ, що виникає внаслідок виявлення будь-яких таких неточностей або помилок, виключена повною мірою відповідно до норм закону.
Зауважте, що доступність Toyota Safety Sense залежить від моделі та класу автомобіля, а також країни покупки. Усі специфікації та обладнання можна отримати у офіційному сервісному центрі Toyota Центр Суми «Артмотор». .
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля