Оригінальні оливи TOYOTA

Усі оригінальні оливи Toyota відповідають найсуворішим вимогам щодо якості та мають чудові експлуатаційні характеристики. Вони відповідають міжнародним нормативам Американського інституту нафтопродуктів (API) та Європейської асоціації автовиробників (ACEA).Фірма «Тойота» тестує свої оливи в умовах, максимально наближених до реальних, використовуючи для випробувань оригінальні двигуни автомобілів Toyota. Саме тому мастильні матеріали Toyota мають оптимальну якістю та характеристики, що забезпечують найкращу роботу бензинових та дизельних двигунів Toyota.

Синтетична моторна олива SAE 5W-30

Синтетична моторна олива SAE 5W-30 спеціально створена для бензинових двигунів автомобілів, забезпечує ефективну роботу двигуна та його оптимальний захист.

Завод-виробник Toyota використовує моторну оливу SAE 5W-30 для більшості автомобілів Toyota, тому під час проведення технічного обслуговування автомобіля, Toyota рекомендує використовувати саме цю моторну оливу. Моторна олива SAE 5W-30 також підходить для інших автомобілів, що мають відповідні вимоги до в’язкості та якості.

Класифікація за ACEA: A1/B1

Класифікація за API: SL/CF

Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

Синтетична моторна олива покращеної якості SAE 5W-30

Розроблена спеціально для бензинових та дизельних двигунів, відповідає усім вимогам ACEA та API.

Наявність очисних компонентів в складі оливи запобігає виникненню карбонових відкладень в камерах згоряння двигуна та захищає його від зношування.

Класифікація за ACEA: A5/B5/C2

Класифікація за API: SL/CF

Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

Синтетична моторна олива SAE 0W-30

Повністю синтетична моторна олива Toyota SAE 0W-30 має унікальні характеристики та належить до найвищого класу за класифікацією API. Вона універсальна та чудово підходить як для бензинових, так і для дизельних двигунів, забезпечуючи легкий пуск двигуна, ідеальну чистоту всіх деталей та вузлів, найкращі показники потужності та максимальний ресурс двигуна.

Завдяки особливим в’язкісно-температурним характеристикам, моторна олива Toyota SAE 0W-30 найкращим чином вирішує проблему недостатнього змащування двигуна під час холодного пуску й забезпечує максимальну надійність його роботи.

Класифікація за ACEA: A3, B3, B4

Класифікація за API: SL/CF

Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

Синтетична моторна олива SAE 5W-40

Синтетична моторна олива Toyota SAE 5W-40 відповідає найжорсткішим вимогам, що висувають до олив останнього покоління. Стабільність в’язкісних та змащувальних властивостей, сталість експлуатаційних характеристик за різних умов роботи, чудова текучість за низьких температур — ось характерні риси синтетичної моторної оливи Toyota SAE 5W-40.

Класифікація за ACEA: A3, B3, B4

Класифікація за API: SL/CF

Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

Синтетична моторна олива SAE 0W-20

Синтетична моторна олива SAE 0W-20 призначена для новітніх двигунів автомобілів Toyota. Воно має чудову текучість, сприяє ощадливому споживанню пального та зменшеній кількость шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Слід застосовувати лише для тих моделей автомобілів Toyota, для яких її застосування рекомендовано у посібнику користувача.

Класифікація за API: SM/SL

Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

Синтетична трансмісійна олива SAE 75W-90

Синтетична трансмісійна олива Toyota SAE 75W-90 створена на основі спеціально складеної композиції базових олив та ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. Вона підходить для використання в механічних коробках передач, гіпоїдних передачах редуктора заднього моста та коробках кермового механізму. Відповідає найсуворішим нормативам.

Класифікація за API: GL-4/GL-5

Упаковка: 1 л, 20 л

Олива для механічних трансмісій SAE 80W-90

Універсальна трансмісійна олива Toyota SAE 80W-90 розроблена на основі високоякісних мінеральних олив спеціально для роботи за екстремальних умов. Пакет найсучасніших присадок забезпечує чудові в’язкісно-температурні характеристики оливи, що гарантує ефективну роботу вузлів та деталей як механічних трансмісій, так і урухомлюваних мостів автомобілів Toyota.

Класифікація за API: GL-4 / GL-5

Упаковка: 1 л, 20 л

Олива для диференціалів LSD SAE 85W-90

Олива для диференціалів Toyota LSD SAE 85W-90 створена спеціально для урухомлюваних мостів з частковим блокуванням диференціалу. Ідеально підходить для роботи за специфічних умов, що виникають у диференціалах такого типу.

Класифікація за API: GL-5

Упаковка: 20 л

Олива для диференціалів LSD LX 75W-85 (SAE 75W-85)

Нова олива для диференціалів підвищеного тертя LSD 75W-85 дозволяє зменшити споживання пального на 1,5 % порівняно з трансмісійною оливою 85W-90. Вона має чудові антикорозійні властивості та мінімізує шум, що виникає при роботі диференціала підвищеного тертя.

Класифікація за API: GL-5

Упаковка: 1 л

Олива для диференціалів LT 75W-85 (SAE 75W-85)

Нова олива для диференціалів LT 75W-85 дозволяє зменшити споживання пального на 0,5 % порівняно з трансмісійною оливою 75W-90. Крім того, ця олива має чудові антикорозійні властивості та високу стабільність характеристик.

Класифікація за API: GL-5

Упаковка: 1 л

Рідина для автоматичних трансмісій Dexron III

Рідина для автоматичних трансмісій Toyota Dexron III повністю відповідає вимогам, що висувають до рідин ATF цього класу. Оптимальні в’язкісні характеристики, зносостійкість, чудова текучість при низьких температурах, стійкість до окислення обумовлюють застосування цієї рідини в автомобілях Toyota. Рекомендується використовувати ATF Dexron III, якщо це зазначено в посібнику користувача.

Упаковка: 1 л, 20 л

Рідина для автоматичних трансмісій T IV

Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій Toyota ATF T IV створена з використанням базових олив високого ступеня очищення та ретельно збалансованої комбінації присадок. Ця рідина ідеально підходить для автоматичних трансмісій, забезпечуючи плавне перемикання передач та надійну роботу всіх деталей трансмісії.

Упаковка: 5 л

Рідина для автоматичних трансмісій WS

Повністю синтетична рідина для нових типів автоматичних трансмісій автомобілів Toyota. Обов’язкова до застосування в автомобілях, для яких вона вказана в посібнику користувача, не повинна застосовуватися за відсутності такої рекомендації.

Упаковка: 1 л

Залишились питання?
Надішліть нам заявку і ми зв'яжемось з Вами для надання консультації.
Оберіть зручний для Вас спосіб зв'язку
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля