Тойота Центр Суми Артмотор

Тойота Центр Суми «Артмотор» — офіційний дилер Toyota у Сумській області.

Тойота центр Суми «Артмотор» єдиний офіційний дилер Toyota у Сумській області. Підприємство розпочало свою діяльність 1 квітня 2008 року і з першого дня несе відповідальність за кожен проданий автомобіль та дотримується основного правила : «Клієнт перш за все»!

В нашому автосалоні наявний увесь модельний ряд автівок Toyota, що сертифіковані в Україні.

  • Це легкові автомобілі Toyota Yaris, Corolla, Camry.
  • Позашляховики Toyota C-HR, Rav 4, Highlander, Hilux, Land Cruiser Prado і Land Cruiser 200.

На всі нові авто, що були придбані в нашому автосалоні, розповсюджується гарантія 3 роки або 100 тис. км. пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Наші спеціалісти отримали сертифікацію навчального центру Тойота. Високопрофесійні консультанти автосалону нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики будь якого авто, що Ви вподобали. До послуг наших клієнтів кредитна та лізингова програми. Технічне обслуговування та ремонт авто надається за стандартами та технологіями, що рекомендовані заводом-виробником Toyota. Фахівці Тойота Центр Суми «Артмотор» виконують ремонтні роботи ходової частини, двигуна внутрішнього згоряння, коробки перемикання передач, у тому числі АКПП, шиномонтаж, схід-развал, ремонт електричного обладнання, ремонт кузова та інші види ремонтних робіт будь-якої складності, у тому числі за направленнями страхових компаній – партнерів, встановлення додаткового обладнання (сигналізації, навісне устаткування, аудіо-відео устаткування від провідних світових виробників, тощо).

Фотодобірка

Повернутися Фотодобірка
Повернутися назад
Повернутися назад