Програма лояльності

Першокласний сервіс TOYOTA для Вас та вашого автомобіля став доступніше!

Компанія Тойота Центр Суми Артмотор лідер в галузі продажів і обслуговування автомобілів Тойота , компанія входить до TOP’10 кращих дилерів в Україні. Тойота Центр Суми Артмотор – це авторизованый ультрасучасний центр, котрий надає весь спектр послуг: продаж автомобілів, продаж запчастин та аксесуарів, сервісне обслуговування, малярно-рихтувальні послуги.
Успіх компанії грунтується на увазі до довгострокової перспективи та високому рівні відповідальності. Ми несемо відповідальність за якість наших продуктів та за якість обслуговування.

Першокласні фахівці. Усі співробітники сервісної зони, від механіків до майстрів, пройшли обов’язкове навчання у технічному центрі Toyota та виконують усі роботи з чітким дотриманням технологій, рекомендованих Toyota Motor Corporation. Завдяки фахівцям Ви зможете зосередитись на отриманні задоволення від
задоволення від їзди і постійно підтримувати вашу «Тойоту» в ідеальному стані:

  • регламенте технічне обслуговування через кожні 15 тис. км пробігу;
  • реєстрація усіх виконаних робіт з техобслуговування в спеціальному формулярі;
  • використання тільки оригінальних запасних частин та витратних матеріалів Toyota.

Передове обладнання. Дилерській центр оснащений передовим обладнанням та спецінструментом, рекомендованим виробником для повного ремонту та діагностики автомобілів.

Оригінальні запчастини. При обслуговуванні Вашого автомобіля ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини TOYOTA і строго по рекомендованим цінами TOYOTA. Саме такі деталі встановлюються на автомобіль під час його збирання на конвеєрі. Склад запасних частин налічує більш ніж 30 000 найменувань.

Гарантія. Гарантійний термін на встановлені запасні частини складає 1 рік, незалежно від пробігу, окрім запасних частин (витратні матеріали).

Концепція обслуговування

Починаючи з перших днів роботи наша компанія пропонує власникам автомобілів Toyota обслуговування такого рівня і такої якості, котре і відрізняє нашу компанію від інших. Ми цінуємо Ваш час, тому прагнемо зробити кожну хвилину перебування в стінах нашого дилерського центру і на сторінках нашого сайту, не тільки корисною, а й приємною. Ми прагнемо, щоб якомога більше часу ви змогли провести за кермом свого чудового автомобіля, насолоджуючись його виключною динамікою та відточеною керованістю.

Карта постійного клієнта й Програма для усіх власників TOYOTA

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте можливість стати власником карти постійного клієнта чи скористатися програмами, що надають унікальні привілеї на при оплаті послуг сервісу і запасних частин.

При отриманні карти постійного клієнта компанії надаються наступні спеціальні привілеї власникам карти:


категорія

карти

Умови отримання Привілеї на сервісне обслуговування, запасні частини и МРЦ (окрім страхових випадків) Привілеї на  аксесуари Накопичувальна знижка (грн.)
Standart 1.Карту постійного клієнта отримують фізичні особи, котрі придбали певні автомобілі в Тойота Центр Суми Артмотор (а саме): Yaris, Auris, Corolla, Avensis, RAV 4, Camry, Verso, Prius, Hilux, Hiace.

2. Карту постійного клієнта отримують фізичні особи — власники автомобілів (виняток: вантажні авто), котрі скористалися послугами сервіса.

 3% 5% До 5000 – 5%

От 5000 до 9000 – 7%

От 9000 до 14000 – 9%

Standart На автомобілі старше 3х років чи пробіг яких більше 100000 км.(виняток: вантажні авто). 15% 5%  
VIP Карту постійного клієнта отримують фізичні, особи, котрі придбали певні автомобілі в Тойота Центр Суми Артмотор (а саме):GT 86; Land Cruiser; Highlander ; Venza; Lexus

 

7% 5% до 9000 – 9%

От 9000 до 18000 – 11%

От 18000 до 35000 – 15%

VIP На автомобілі старше 3х років чи пробіг яких більше 100000 км.(виняток: вантажні авто). 20% 5%  
Перше відвідування   Одноразово 15% на сервісне и технічне обслуговування  
Повернутися назад
Повернутися назад