Лампи. Запали енергію

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід’ємним елементом безпечного керування, особливо в нічний час. Оригінальні лампи Toyota виготовляються відповідно до високих стандартів якості, забезпечуючи безпеку в дорозі.

Лампи Optiwhite (з оптично висвітленого скла)Нові стильні лампи Toyota Optiwhite підвищують рівень безпеки за будь-яких погодних умов, даруючи спокій у дорозі та привабливий зовнішній вигляд.

Чому варто обирати лампи Optiwhite для Toyota:
  • Підвищений рівень яскравості, контрастності та відблиску
  • Чітка та поліпшена видимість за будь-яких умов
  • Тривалий період експлуатації

Газорозрядні ‒ ксенонові (HID — Xenon) лампи

Удосконалена конструкція газорозрядних (High Intensity Discharge) ламп ‒ це те, чого ви раніше не бачили. Вони не лише забезпечують кращу видимість, надаючи у два рази більше світла, ніж звичайні галогенові лампи, але й мають поліпшені екологічні характеристики.

Газорозрядні лампи Toyota володіють низкою переваг:
  • Відмінні світлові характеристики для вашої безпеки та комфорту
  • Міцна, стійка до нагрівання та вібрацій конструкція
  • Характеризуються в п’ять разів довшим періодом експлуатації і споживають майже на 50% менше енергії, ніж звичайні лампи
  • Підвищена стійкість завдяки використанню матеріалів, які не містять свинцю та ртуті

Зверніться до авторизованого сервісного центру Toyota, щоб замінити наявні лампи на відповідники із технологією Optiwhite або HID — Xenon уже сьогодні та отримайте відмінну продуктивність кожної поїздки.

Для кожної моделі Toyota існують спеціально розроблені набори ламп. Вони містять найважливіші лампи для заміни у фарах, світлових покажчиках повороту, задніх протитуманних ліхтарях, ліхтарях заднього ходу, задніх габаритних ліхтарях та ліхтарях освітлення номерного знаку.Повернутися назад
Повернутися назад